„APIE MANE“

Esu oh-ye.com įkūrėja Aistė ir kuriu tai, kas kiekvieną pavers ypatinga! Oh-ye prekinio ženklo kelias prasidėjo nuo hobio - papuošalų kūrybos. Visuomet buvau įžvalgi ir smulkmeniška detalėse, visada mėgau daryti tai, kas unikalu, autentiška ir nesikartoja. Mėgstu, kai paėmus daiktą į rankas jauti, kad tai - rankų darbas. Artimųjų, draugų ir klientų įvertinimas paskatino plėstis ir kurti vis daugiau - ne tik sau, bet ir kitiems. Taip atsirado ne tik Oh-ye prekinis ženklas, bet ir elektroninė parduotuvė, kurioje paprastai ir greitai kiekviena moteris gali įsigyti unikalių gaminių. Kuriu moterims, kurios nori būti kitokios - nebijo išsiskirti pilkoje minioje, nori savo stiliuje atrasti ką nors naujo ar tiesiog nori jaustis ypatingai. Tad jeigu esate ar norite būti tokia - kviečiu prisijungti! Galbūt ką nors įkvėpsiu puoštis, ką nors - švęsti gyvenimą, o kam nors gal tai taps paskata kurti!

Image

Mūsų produktai

Kiekvienas gaminys - uni kalus

Kiekvienas oh-ye.com parduodamas papuošalas - unikalus ir išskirtinis rankų darbo gaminys. Papuošalai sukurti ne tik kruopščiai ir atidžiai atrenkant kokybiškas, sertifikuotas medžiagas, bet ir atsakingai skiriant dėmesį net pačioms mažiausioms detalėms - tam, kad kiekvienas gaminys būtų ilgaamžis ir patvarus.

Picking

Prabangūs ir ekstravagantiški papuošalai

Drąsa, ryškios spalvos ir žaismingos detalės dera kiekviename oh-ye.com papuošale. Masyvūs elementai, ekstrevagantiškos spalvos ir galybė detalių - visa tai leidžia sukurti papuošalus, kurie nei vienos moters nepalieka nepastebėtos.

Design

Papuošalai - drąsiam gyvenimui

Mūsų siekis yra kurti papuošalus, kurie suteiktų kiekvienai moteriai individualumo ir drąsos būti kitokia. Spalvų dermė, formų įvairovė lemia, kad auskarai, kaklo papuošalai, segės, apyrankės ar bet kurie kiti gaminiai būtų išraiškinga stiliaus detalė!

Kviečiame apsižvalgyti elektroninėje parduotuvėje ir įsigyti tai, kas bus sukurta išskirtinai Jums - drąsiai, išskirtinei ir unikaliai damai!

ŽIŪRĖTI GAMINIUS
Crafting