Išskirtinių drabužių kūrėja Aistė Kairytė: mano kuriami rūbai tiks visų figūros tipų moterims

Atėjus rudeniui pradedame ieškoti išskirtinių ir stilingų drabužių derinių, o dabar kaip tik puikus metas atnaujinti garderobą. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė savo elektroninėje parduotuvėje Oh-ye.com siūlo išskirtinius drabužius moterims. Verslininkė ir kūrėja drąsiai teigia, kad taip pat apsirengusios moters su šiais rūbais niekada nesutiksite.

Išskirtinio dizaino drabužiai

Oh-ye.com elektroninėje parduotuvėje parduodami unikalūs ir vienetiniai drabužiai moterims. Kūrėja Aistė Kairytė teigia, kad savo kuriamiems drabužiams kelia itin aukštus reikalavimus.

„Man kaip moteriai svarbu yra praktiškumas. Visada pirmenybę teikiu rūbams su kuriais galiu jaustis patogiai, nebūtų ankšta, tai yra nevaržytų mano judesių, kad kokybiškas audinys leistų kvėpuoti mano odai“, – pasakoja moteris.

„Mėgstu savo garderobą derinti su kitomis detalėmis, pavyzdžiui aksesuarais. O jų tokia gausa. Atsižvelgdama į save kuriu rūbus, kurie atitiktų mano poreikius. Tikiu, kad šis poreikis patenkins ne vienos moters norus. Dėmesį skiriu saugumui, tad kuriu savo gaminius pradedant nuo suknelių, tunikų iki švarkelių su apsauginėmis veido kaukėmis“, – sako A. Kairytė.

„Chanel“ įkvėpta kūryba

Paklausus „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėjos, kuo išskirtiniai jos kuriami drabužiai, ji drąsiai teigia, kad taip pat atrodančios moters gatvėje jūs niekada nesutiksite.

„Mano kuriami drabužiai moterims nepasikartos gatvėje, niekada nesutiksite tokį pat rūbą turinčios moters. Juk taip gera jaustis tokiai vienintelei ir išskirtinei“, – užtikrintai pasakoja A.Kairytė.

Rudens garderobo atnaujinimui – puikus pasirinkimas naujas švarkelis. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėjos Aistės Kairytės kuriami tvido švarkeliai buvo įkvėpti „Chanel“ mados namų klasikos. Šie švarkeliai yra stilingas klasikos derinys, kuris yra puikiai pritaikomas šiuolaikinei moteriai.

„Ne tik atvėsus orams, bet ir vasaros laikotarpiu dažnai dėviu džinsus ir prie jų derinu įvairaus kirpimo švarkelius. Gal dėlto, kad „Chanel“ klasika mane labai žavi. Norint išlaikyti klasikinį stilių pasirinkau kurti tvido stiliaus švarkelius, kuriems naudoju tik itališkos kokybės audinius. Švarkelių natūrali sudėtis – vilna ir medvilnė, tai leidžia jaustis patogiai ir išlaiko pasiuvimo fasoną“, – apie švarkelius pasakoja moteris.

„Oh-ye“ kuriamus švarkelius puošia rankų darbo aksesuarai ar klasikinis dirželis. Kiekviena moteris turi galimybę išsirinkti švarkelį pagal savo skonį. Galima užsisakyti ir individualų pasiuvimą, tokiu atveju reikia kreiptis į Oh-ye.com elektroninę parduotuvę asmenine žinute.

Suknelių ir tunikų idėja kilo atostogaujant prie Viduržemio jūros

Oh-ye.com elektroninėje parduotuvėje galite rasti ne tik švarkelių, bet ir vasarinių suknelių bei tunikų. Suknelių ir tunikų kūrybą įkvėpė vasaros atostogos prie Viduržemio jūros.

„Dalį vasaros praleidau Kipre prie Viduržemio jūros, tai leido suprasti, ko tikrai reikia moteriai, kai karštis siekia virš 30 laipsnių šilumos. Atsikėlus ryte galite užsimesti tuniką, kuri yra dekoruota prabangiais siuviniais, ir keliauti tiesiai į paplūdimį. Išskirtiniai drabužiai padės atrodyti lyg nužengus nuo podiumo. Manau, tokie drabužiai pabrėžia moteriškumą, todėl tikrai trauksite bet kurio praeivio akį. O kuriai moteriai nesinori dėmesio?“, – juokauja A.Kairytė.

Tunikoms pasirinktas lino audinys, kuris leidžia odai kvėpuoti, jaustis lengvai ir patogiai.

Suknelės modelis – kiekvienai moteriai

Šiltasis sezonas jau pasibaigė, tačiau nepamirškite įsigyti sukneles ar tunikas ateinančiai vasarai, o gal dar suplanuotoms kelionėms. Tai galite padaryti Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje su didele nuolaida.

„Kartais nuo ryškios elegancijos žengiu į visišką žaismingumą, leidžiu sau būti įvairiai. Gal dėl to pasirinkau suknelių modelį, kuris tinka įvairaus amžiaus moterims ir figūros tipams. Juk kaip smagu apsivilkti suknelę, su kuria jautiesi neįpareigota, jaunatviška ir laisva. Vienintelė ilgesnio modelio suknelė, kuri karaliauja mano internetinėje parduotuvėje, tai „Kleopatros“ suknelė. Tai elegantiškas rūbas su aplink kaklą dekoruotu rankų darbo vėriniu. Ši suknelė – moteriai, kuri žino savo seksualumo vertę“, – apie sukneles pasakoja „Oh-ye“ prekinio ženklo kūrėja.

Siūlo nebijoti išskirtinio įvaizdžio

Ruduo – tai metas, kai drabužiai gali būti įvairiai sluoksniuojami. Kūrėja ir verslininkė A.Kairytė siūlo moterims būti drąsiomis, savimi pasitikėti, nebijoti spalvų ir ryškių aksesuarų.

„Aš visada skatinu moteris nebijoti prie savo aprangos derinti tinkamą aksesuarą: segę, kaklo papuošalą, auskarus, apyrankę ar netgi galvos lankelį. Išskirtiniai aksesuarai padeda susikurti stilingą įvaizdį. Smagu pastebėti, kai drabužiai moterims suteikia pasitikėjimo savimi. Aš drąsinu moteris nebijoti puoštis, mylėti save, taip gyvenimas taps labiau žavingesnis“, – moteris motyvuoja A.Kairytė.

https://kurjeris.lt/remeju-straipsniai/isskirtiniu-drabuziu-kureja-aiste-kairyte-mano-kuriami-rubai-tiks-visu-figuros-tipu-moterims/

Feature Title

This is a feature block that you can use to highlight features.

Feature Title

This is a feature block that you can use to highlight features.