Nesenstanti klasika – linas: geriausias karštos vasaros pasirinkimas

Lininiai drabužiai – niekada iš mados neišeinanti klasika. Šiltajam sezonui pritaikyti drabužiai puikus pasirinkimas šią karštą vasarą. Apsivilkusi linine paplūdimio tunika ar linine palaidine atrodysite ne tik stilingai, bet ir jausitės patogiai.

Nors lininiai drabužiai visada madingi, tačiau dabar jie kaip niekada „ant bangos“. Kiekvienos šiuolaikinės moters spintoje lininiai rūbai puikiai dera: su jais galima keliauti ir į darbą, ir į miestą, ir į gamtą. Labai patogu, kai rūbą gali pritaikyti ir nešioti įvairiose vietose.

Į paplūdimį – stilingai, patogiai ir saugiai

Paplūdimio tunikos ir lininės palaidinės karštu vasaros oru pats tinkamiausias rūbas. Jeigu atostogaujate ir leidžiate laiką prie jūros, tai lino medžiagos rūbai geriausias pasirinkimas.

„Paplūdimio tunikos, tai šių dienų mados viršūnė. Paplūdimyje galite būti stilinga ir praktiška. Šį apdarą smagu nešioti einant prie baseino ar tiesiog prisidengiant saulėje gulint paplūdimyje. Dabartinė mada ne tik diktuoja paplūdimio tuniką derinti prie maudymosi kostiumėlio, bet ir rekomenduoja išsirinkti tinkamą modelį prie savo figūros “, – pasakoja „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė.

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje paplūdimio tunikos yra universalaus dydžio, kurios tinka nuo S iki L dydžio moterims. Prie jų esantys dirželiai leidžia paryškinti moteriškas linijas. „Oh-ye“ prekinio ženklo lininės tunikos išsiskiria skirtingomis dekoracijomis,  o visos tunikos – rankų darbo.

Pasak Aistė Kairytės, šiuo metu vyrauja tendencija: mada turi būti praktiška, patogi, bet tuo pačiu ir traukianti akį.

„Mes skiriame dėmesį kokybiškiems ir natūraliems šimto procento lino ir medvilnės audiniams. Sau keliame tikslą – išlikti saugiais, kokybiškais ir madingais. Todėl prie savo rūbų: tunikų, suknelių ir švarkelių deriname to pačio audinio apsaugines veido kaukes. Šis derinys išlaiko vientisumą ir proporciją visai aprangai“, – sako verslininkė.

Universalus vasaros pasirinkimas – suknelės

„Oh-ye“ prekinio ženklo lininės ir medvilnės muslino suknelės sukurtos, kad moterys galėtų jaustis lengvai ir patogiai, o plieskiant  karščiui suknelė pleventų tarsi lengvas vėjas.

„Mes siūlome tik kelias elegantiškas vasaros sukneles, kurios tarsi Kleopatros laikų apdarai, pasiūtos iš žvilgančio audinio ir yra gausiai dekoruotos kristalais. Kitos mūsų siūlomos suknelės iš medvilnės muslino – žaismingos. Aukso taškeliais dekoruotas audinys suteikia nepaprastai gražaus spindesio. Prie šių suknelių taip pat pagamintos ir apsauginės veido kaukės, todėl kad ir kur eitumėte – saugumas kartu su jumis“, – apie suknelių išskirtinumą kalba „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja.

Lininės palaidinės – pabrėžia moteriškas linijas

 Lininės palaidinės dėl savo patogaus kirpimo nevaržo, neįpareigoja ir leidžia kvėpuoti odai. Šios palaidinės puikiai tinka tiek prie laisvalaikio aprangos, tiek prie oficialios.

 „Palaidinių stilius akcentuotas į moteriškas linijas, kad karštą vasaros dieną jos paryškintų saulės paliestą odą. Šios lininės palaidinės nepaprastos – jos dekoruotos rankų darbo dirbiniais“, –  apie savo kuriamas palaidines pasakoja Aistė Kairytė.

Atkeliauja karšta naujiena

 Karšta vasara jau įpusėjo, todėl „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė savo elektroninėje parduotuvėje Oh-ye.com kviečia pasinaudoti nuolaidomis.

„Mes norime, kad šią nuostabią vasarą moterys dar galėtų pasidžiaugti savimi ir  gražiai įdegusia oda. O visa tai paryškintų tunikos, suknelės ir palaidinėmis. Mes siūlome visiems Oh-ye.com internetinės parduotuvės vasariniams rūbams net 40 procentų nuolaidą ir nemokamą siuntimą. Kas suteiks geresnę nuotaiką nei savęs palepinimas?“, – apie nuolaidas pasakoja Aistė Kairytė.