„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja dalinasi patarimais: kaip derinti vasarines kepuraites?

Apie mus rašo Klaipėdos rajono laikraštis „Banga” 2021.08.05

http://gargzdai.lt/oh-ye-prekinio-zenklo-ikureja-dalinasi-patarimais-kaip-derinti-vasarines-kepuraites/

Vasara norisi ne tik galvą paslėpti nuo saulės, bet ir atrodyti stilingai. Susikurti įdomesnį drabužių derinį gali padėti aksesuarai. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė dalinasi patarimais, kaip tinkamai priderinti vasarinę kepuraitę prie bet kokio įvaizdžio.

Nors vasarinės kepuraitės atrodo tinka tik prie laisvalaikio stiliaus rūbų, tačiau pasak Aistės Kairytės, jas galima derinti prie įvairių drabužių. Mada keičiasi, skirtingi stiliai gali puikiai derėti tarpusavyje ir taip pagyvinti bet kokį jūsų drabužių derinį.

Laisvalaikio stilius – visada tinkama išeitis

„Oh-ye“ prekinis ženklas kviečia atkreipti dėmesį į jų elektroninėje parduotuvėje Oh-ye.com parduodamas sportines kepuraites. Šių vasarinių kepuraičių yra 4  spalvos, jos parinktos neatsitiktinai: saulės geltonumo, dangaus mėlynumo, klasikinė balta ir tamsiai mėlyna. Spalvas lengva derinti prie aprangos tiek šiltuoju, tiek vėsiuoju metų sezonu. 

„Parduotuvių lentynose didelis pasirinkimas sportinių kepuraičių, kurias siūlo didžiosios sporto prekių parduotuvės ir įvairūs dizainerių prekių ženklai. Tačiau mes siūlome atkreipti dėmesį į mūsų kepuraites, kurios nudžiugins ne tik savo patogumu, bet ir išskirtiniu logotipu. Šios vasarinės kepuraitės išsiskiria įdomia logotipo sukūrimo istorija“, – pasakoja „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė.

Kepurių logotipo idėja kilo iš Amerikos

Šių kepuraičių ženklą sukūrė Amerikoje gyvenanti lietuvė  Eglė LeCraw, kuri dirba jau 15 metų mados industrijoje. Pasak Eglės, šioje industrijoje besisukantys turtingi ir gražūs žmonės leidžia sau būti laisviems ir patogiems.

„Vasarinės kepuraitės jų kasdienybėje ne išimtis, tačiau daugelis jų ieško naujo ženklo, kuris padarytų juos išskirtinius. Taip Eglei kilo idėja sukurti savo kepuraitę, kuri padėtų atkreipti kitų žmonių dėmesį į save. Pasirinktas aprangos derinys ir prie jo deranti sportinė kepuraitė „Celebrate life“ –  sukūrė pasitikinčio žmogaus įvaizdį. Šie žodžiai tarsi kalba už tave – gyvenimą reikia mylėti ir švęsti“, – apie kepurių logotipo atsiradimo istoriją pasakoja verslininkė.

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje parduodamos „Celebrate life“ kepurės išsiskiria savo patogumu. Jos neveržia galvos, tinka prie veido ir surištų  plaukų, o nusiėmus plaukai nebūna tarsi „suploti“. Vasarinės kepuraitės lengvai reguliuojamos,  kad kepuraičių snapelis nebūtų nei per ilgas, nei per trumpas.

Nemirštanti klasika – vasarinė kepuraitė ir džemperis 

Pats paprasčiausias derinys, tai vasarinės kepuraitės ir džemperio kombinacija. Nors skamba nuobodžiai, tačiau šis derinys niekada nenuvilia. O norint jį padaryti įdomesnį visada galima rinktis ryškius atspalvius, taip atrodysite ne tik itin stilingai, praktiškai, bet ir žaismingai.

„Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėjos Aistė Kairytės siūlomas  derinys – juodi džemperiai dekoruoti išskirtiniu aksesuaru ir prie jo priderinta patinkančios spalvos kepuraitė.

Vasarinės kepuraitės – ir prie suknelių, ir prie sijonų

„Oh-ye“ prekinio ženklo vasarinės kepuraitės puikiai derės ir prie gėlėtų suknelių, trumpų suknelių su skeltukais ar prie suknelių puoštų raukinukais.

„Jeigu suknelė marga, tinka bet kuri neutralios spalvos kepuraitė, taip jūsų įvaizdis išliks harmoningas. Kepurė įvaizdžiui suteiks akcentą, taps jūsų aksesuaru ir taip pagyvins visą drabužių derinį “, – patarimais dalinasi Aistė Kairytė.