„Oh-ye“ prekinio ženklo savininkė: šilko gaminių privalo turėti kiekviena moteris

Apie mus rašo: https://www.rokiskiosirena.lt/naujiena/verslas/oh-ye-prekinio-zenklo-savininke-silko-gaminiu-privalo-tureti-kiekviena-moteris.

Šilkas – tai ypatingas audinys, kuris turi savo istoriją ir moteriškumo šleifą. Nuo neatmenamų laikų natūralus šilkas buvo brangi ir vertinama medžiaga. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja A. Kairytė, kurianti išskirtinius papuošalus ir drabužius, savo klientėms nori suteikti galimybę prisiliesti prie itin prabangios šilko medžiagos. 

Pirmieji šilko gaminimo paslaptį atskleidė senovės kinai, saugoję ją ištisus tūkstantmečius. Šiandien šilkas žinomas vertinamas visame pasaulyje. A. Kairytė teigia, kad ji jau seniai žavisi šilko ypatingomis savybėmis grožiui, odai ir sveikatai, todėl šią medžiagą įtraukė ir į savo kūrybą. 

„Mano spintoje galima rasti nemažai šilkinių rūbų, pradedant palaidinėmis ir baigiant apatiniais rūbais. Tas jausmas yra neapsakomas, kai šilko medžiaga liečiasi nevaržomai prie kūno ir leidžia jaustis visiškai laisvai“, – žavisi moteris. 

Papuošalai su šilko juosta – prabangos ženklas 

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje parduodami unikalūs rankų darbo gaminiai. Norint išsiskirti iš kitų ir suteikti savo įvaizdžiui papildomo prieskonio ir prabangos –  geriausias pasirinkimas yra rinktis kaklo papuošalus su šilko juostomis. Ne tik atrodysite stilingai ir moteriškai, bet ir prabangiai, tikrai neliksite nepastebėta. 

„Mano internetinėje Oh-ye.com parduotuvėje galima rasti kaklo papuošalų, kurie pasiūti iš šimtaprocentinio itališko šilko. Nors papuošalai moterims yra gausiai dekoruoti: kristalais, akmenėliais ir kitomis mažiausiomis detalėmis, tačiau rankų darbo gaminiai yra lengvi, nes juosiami ant šilko juostų“, – apie gaminamus papuošalus pasakoja „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja.

Šilko juostos – universalus papuošalas 

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje taip pat pat galite įsigyti atskirų šilko juostų, kurios juosiamos ant riešo. Pasak A. Kairytės, tokie rankų darbo gaminiai atrodo stilingai, prabangiai, jaunatviškai ir žaismingai. Prie kiekvienos juostos galima rinktis sau patinkantį metalo atspalvį: sidabro ar aukso spalvos. 

„Aš myliu spalvas, todėl mano parduotuvėje rasite ryškių ir gaivių šilko juostų, tačiau nepamirštu ir klasikinės juodos ar tigro rašto juostų. Jei jūsų aprangos derinys vienspalvis, tai šilko juosta su raštu pagyvins visą įvaizdį“, – patarimais dalinasi verslininkė ir kūrėja. 

Šie papuošalai moterims gali būti panaudojami labai universaliai, ne tik kaip vėrinys ar apyrankė, bet ir kaip galvos papuošalas. Šilko juosta galite apjuosti plaukus – padaryti kaip plaukų lankelį ar tiesiog surišti kasą. Prie patikusio atspalvio juostos galima pridėti jums patinkantį papuošalą. Variantų daug, todėl tikrai priderinsite prie jums įprasto įvaizdžio. Kur benaudotumėte šilko juostas, jų lengvumas, švelnumas ir prabangus žvilgesys visada suteiks išskirtinumo. 

Šilkas tausoja plaukus ir odą 

Šilkas – tai ypatingai lengva, minkšta, šilta, švelni ir neerzinanti jautrios odos medžiaga. Šilko sudėtyje yra vertingų aminorūgščių, gaivinamai veikiančių  plaukus ir odą. Natūralaus šilko pluošto pagalvės puikus pasirinkimas moterims, kurios nori tausoti savo veido odą, plaukus ir suteikti prabangos miegamajame.  

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje galite rasti kokybiškų šilko medžiagos užvalkalų. Pasirinkę tokius užvalkalus tausosite veido odą nuo raukšlių ir išsaugosite odos drėgmę.

Į Oh-ye.com parduotuvę atkeliaus šimtaprocentiniai itališki šilko pagalvių užvalkalai. Galėsite išsirinkti kokybiškus pagalvių užvalkalus už draugišką kainą.  

„Kadangi mes draugiški kokybei ir kainai, siūlysime išsirinkti aukščiausios kokybės pagalvių užvalkalus. Kiekviena moteris turi mylėti save, tad nepamirškite palepinti save šilkiniais rankų darbo gaminiais, kurie neatsiejami nuo moteriško žavesio ir grožio“, – teigia A. Kairytė.