Papuošalų tendencijos: kokius rinktis šią vasarą?

Šią vasarą tendencijos diktuoja patogumą ir paprastumą, tačiau papuošalai – visiškai priešingai. Vienetinių papuošalų kūrėja Aistė Kairytė šią vasarą rekomenduoja rinktis, tai kas ryšku, įdomu ir traukia akį. Vasara, kaip tik tinkamas metas būti ryškiai – suspindėti elegancija ar tapti lengvai žaisminga.

Tinkamai parinkti papuošalai net ir kasdienišką įvaizdį gali paversti rafinuotu, suteikti jam išskirtinumo ar puošnumo. Įdomūs aksesuarai padailins bet kokį įvaizdį, suteiks gyvybės, savitumo ir pasitikėjimo. Patogu tai, kad papuošalai moterims nesumažins komforto kaip, pavyzdžiui, aukštakulniai bateliai ar miniatiūrinio dydžio rankinės.

Kokios tendencijos vyrauja?

Pasak „Oh-ye“ ženklo įkūrėjos Aistės Kairytės, šį sezoną siūloma derinti paprastą aprangą ir dramatiškus papuošalus, kurie atkreiptų dėmesį. Tarp papuošalų vyrauja didelių, sunkių, masyvių papuošalų tendencijos. Šiais metais itin madingi masyvūs kaklo papuošalai, apyrankės ir žiedai, kuriuos galima derinti tarpusavyje.

„Masyvūs papuošalai sukurti taip, kad jie būtų lengvai nešiojami ir išlaikytų nešiojimo ilgaamžiškumą. Todėl visi papuošalai kuriami iš kokybiškų ir sertifikuotų medžiagų: natūralūs akmenėliai, sertifikuoti kristalai, oda ir kitos įvairios detalės“, – teigia „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė.

Oh-ye.com elektroninės parduotuvės asortimentas leidžia rasti išskirtinių papuošalų, kurie visi gaminami su dideliu kruopštumu ir atsidavimu pačioms smulkiausioms detalėms. Papuošalai moterims yra rankų darbo ir vienetiniai, todėl įsigiję tokį papuošalą būsite tikri, kad jį turėsite vieninteliai.

Ryškios spalvos – puikus vasaros akcentas

Tarp papuošalų dominuoja masyvios grandinės ir ryškios spalvos. Šį sezoną itin madinga žydra spalva. Tačiau tikrai neprašausite, jeigu išbandysite žalią, ciklameno, geltoną, violetinę ar ryškią oranžinę spalvas.

„Mes taip pat siūlome daug ryškių ir įvairių spalvų aksesuarų: nuo aistringos raudonos spalvos, ryškios žalumos, vasariško dangaus mėlynumo, purpurinės alyvos ir kitų išskirtinai pastebimų spalvų“, – apie dominuojančias spalvas savo kolekcijoje sako Aistė Kairytė.

Kaip pagyvinti savo įvaizdį?

Tikrai nesuklysite pasirinkę akcentu papuošalą, kuris išsiskiria savo formos dydžiu, spalvos akcentu ar dizaino išskirtinumu. Elektroninėje parduotuvėje Oh-ye.com rasite įvairių aksesuarų pagal kiekvienos moters skonį ir poreikį: apyrankės, sagės, kaklo papuošalai, auskarai ar plaukų lankeliai.

Jei norisi dramatiškesnio įvaizdžio – galima rinktis kaklo papuošalus dekoruotus plunksnomis, taip papuošalas taps pagrindiniu stiliaus akcentu.

Apyrankė gali tapti puikia jūsų įvaizdžio užbaigimo detale. Ryškios spalvos suteiks stilingą, žaismingą ir įdomų įvaizdį. Kaip ir minėjome anksčiau, ryškūs ir masyvūs papuošalai – šią vasarą itin madingi.

Jei norisi savo įvaizdžiui suteikti, švelnumo, moteriškumo ar papildyti kažkokia detale – plaukų lankelis puikus pasirinkimas. Ši stiliaus detalė ne tik suteiks jūsų įvaizdžiui puošnumo ir moteriškumo, bet ir puikiai užbaigs jūsų įvaizdį. Jei pasirinksite ryškesnį plaukų lankelio variantą – jis gali tapti pagrindine stiliaus detale. Taip pat, plaukų lankelis idealus pasirinkimas, kuris leidžia pasidaryti praktišką ir patogią šukuoseną.

Šį sezoną bus madingos tos moterys, kurios išdrįs dabintis sagėmis, puoštomis įvairiais akmenimis. Sagė – stiliaus detalė drąsioms moterims, kurios nebijo išskirtinio įvaizdžio. O šį sezoną sagės – itin stilingas akcentas. Jei jūsų įvaizdis labai paprastas, nenorite nieko įmantraus, tuomet sagė bus puikus pasirinkimas.

Jeigu norite atrasti kažką naujo bei jaučiate, kad ieškote išskirtinų dalykų, kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje Oh-ye.com ir išsirinkti tai, kas padarys jus laimingu.

https://www.etaplius.lt/papuosalu-tendencijos-kokius-rinktis-sia-vasara