Plaukų lankeliai – patogus ir madingas derinys: kaip derinti ir kokius rinktis?

Plaukų aksesuarai dabar kaip niekada madingi, o svarbiausia, kad tai itin praktiškas ir patogus būdas tvarkytis su plaukais. Aksesuarų pagalba galite net ir patį nuobodžiausią įvaizdį paversti įdomiu ir išskirtiniu, bet tuo pačiu neinvestuoti per daug pinigų.

Paskutinius kelis sezonus plaukų aksesuarai itin madingi, jiems skiriama ypatingai daug dėmesio – tai lankeliai, plaukų juostos, segtukai, šilkinės juostos, kaspinai ir skaros. Moterys vis dažniau renkasi puoštis įvairias plaukų aksesuarais ir nebijo ekspermentuoti.

Kai nėra laiko – į pagalbą lankelis

Lankeliai sugrįžo su trenksmu, užkariavo daugumos moterų širdis ir po kol kas nežada trauktis. „Oh-ye“ prekinio ženklo įkūrėja Aistė Kairytė teigia, kad moterims plaukų lankelis yra puikus pasirinkimas skubant ir neturint laiko darytis įmantrių šukuosenų. Jos teigimu, lankelis gali net patį paprasčiausią įvaizdį paversti stilingu ir išskirtiniu.

„Norėčiau akcentuoti lankelių patogumą, galiu tai patvirtinti iš savo patirties. Jeigu ryte atsikėliau ir nepavyksta susitvarkyti su savo plaukais, net negalvodama renkuosi galvos lankelį. Jeigu noriu savo įvaizdį padaryti ne per daug prašmatnų, aš renkuosi veliūrinius galvos lankelius, tiesiog derindama tarpusavyje spalvas. Tačiau, jeigu esu pakylėta ir žinau, kad laukia įdomi diena, aš renkuosi lankelius, kurie gausiai dekoruoti įvairiomis detalėmis, yra ryškūs ir matomi“, – lankelių privalumais dalinasi Aistė Kairytė.  

Patogumas ir kokybė – garantuoti 

„Oh-ye shop“ prekinio ženklo įkūrėja teigia, kad lankelių forma yra labai svarbi, jog moterys jaustųsi patogiai, o lankelis nespaustų ausų ir galvos, paryškintų ir akcentuotų  veido bruožus.

„Mūsų lankeliai yra veliūriniai, iškelti, tam kad suteiktų apimties plaukams ir pabrėžtų veido bruožus. Iš daugelio formų išrinkau patį geriausią, kuris garantuoja, kad moterys liks nustebintos jo patogumu“, – sako Aistė Kairytė. 

Oh-ye.com internetinėje parduotuvėje rasite itin kokybiškus plaukų lankelius. „Oh-ye“ prekinis ženklas naudoja tik natūralius akmenis ir išskirtinius kristalus, kurie yra perkami iš tiekėjų, turinčių patvirtinančius dokumentus ir pagrindžiančius sertifikatus.  

„Galiu teigti, kad turiu stiprų tikėjimą  akmenų magija ir spalvų galia – tai vienas iš mano kūrybos išskirtinumų“, – sako verslininkė.